top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

У Науковій бібліотеці відбулась Літня навчально-пізнавальна школа “Літо з книгою” (організовано спільно з Львівською обласною Малою академією наук)
18 червня 2018 року – першого дня учасники Школи ознайомились з історією найстарішої бібліотеки України, оглянули головне сховище, відвідали сховище періодичних видань, а також дізнались про мистецтво реставрації найдавніших книжкових раритетів.  Завідувач відділу наукової реставрації Євгенія Рябчун-Кабарівська та реставратор Анна Галабурда провели для слухачів Школи майстер-клас із виготовлення записників.

19 червня пройшов другий день Літньої школи для учасників Львівської обласної Малої академії наук. Лекцію-екскурсію "Історія цивілізації Гутенберга у пам’ятках культури" прочитав директор Наукової бібліотеки Василь Кметь. Після цього бібліотекар Олена Дамаскіна провела для дітей майстер-клас із латинської палеографії.

У третій день занять у рамках літньої школи Львівської обласної Малої академії наук для учасників було проведено історичну гру Леополіс-1527. Згідно з легендою найдавніші громади Львова намагались відбудувати місто після пожежі. Перед початком гри директор бібліотеки Василь Кметь ознайомив учасників з історією представників найдавніших громад Львова, а також продемонстрував книжкові пам’ятки, які ілюструють різні етнокультурні представництва міста.

На четвертий день занять лекцію-екскурсію про астрономічні трактати у фондах Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка провів завідувач відділу рукописних, стародрукованих та рідкісних книг ім.Ф.П.Максименка – Микола Ільків-Свидницький, а директор Астрономічної обсерваторії Львівського університету проф. Богдан Новосядлий прочитав лекцію "Життя у всесвіті і "Зоряні війни". Після цього учасники літньої школи взяли участь у квесті "Подорож галакиткою Гуттенберга".

В останній день літньої школи учасники Львівської обласної Малої академії наук прослухали лекцію "Як вчилися у Львівській єзуїтській школі" від директора Наукової бібліотеки Василя Кметя, а після цього відвідали підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра та Павла. Екскурсію у підземеллях колишнього єзуїтського храму провів історик Олег Друздєв. На завершення усі учасники отримали сертифікати про участь у навчально-пізнавальній школі "Літо з книгою".

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom