top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Cемінар-тренінг присвячений роботі з базою даних Scopus

23 листопада 2018 року в Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбувся семінар-тренінг, який був присвячений функціонуванню та особливостям роботи з базою даних Scopus.

Під час семінару тренер Elsevier Марина Назаровець розповіла, як шукати потрібну інформацію на цьому ресурсі, як обрати журнал для публікації та уникнути труднощів із рецензуванням. Присутні також мали нагоду ознайомитись із рекомендаціями щодо упорядкування матеріалу статті, її структури та підготовки дослідження для друку у фаховому журналі, що індексується у Scopus.

Сьогодні Scopus є найбільшою базою анотацій та цитувань рецензованої літератури з набором інтелектуальних інструментів, що дозволяють відстежувати, аналізувати та візуалізовувати фахові дослідження. База охоплює понад 23 тисячі журналів та 18 мільйонів авторських профілів, серед яких 44 репрезентують українську науку, понад 200 тисяч індексованих документів належать авторам з України.

Ресурс Scopus надає інформацію, яка існує у глобальному науковому просторі, дозволяє відстежувати аналітику наукових тем та шукати дослідників, які мають схожі наукові інтереси, а також створює можливість моніторингу наукових тенденцій, актуальної проблематики та визначати значимість дослідження в науковому дискурсі.

(Вікторія Кметь)

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom