top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Публікації в періодичних виданнях та Інтернет-джерелах про ЛНУ імені Івана Франка та публікації викладачів ЛНУ імені Івана Франка за жовтень–грудень 2018 року. Вип. 4 - Сторінка 7
Головна стаття
Публікації в періодичних виданнях та Інтернет-джерелах про ЛНУ імені Івана Франка та публікації викладачів ЛНУ імені Івана Франка за жовтень–грудень 2018 року. Вип. 4
Сторінка 2
Сторінка 3
Сторінка 4
Сторінка 5
Сторінка 6
Сторінка 7
Сторінка 8
Всі сторінки

 • Львів’яни здобули дві медалі на Міжнародній олімпіаді з астрономії у Китаї [Електронний ресурс]. – Режим доступу : [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://list.in.ua/Львів/afisha/71560-Презентація-Дебатного-клубу-Малої-академії-наук. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 13 листопада 2018 . – Назва з екрана. – Дата перегляду: 13 листопада 2018 р. “Срібло” здобув Назарій Фортуна, випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату ЛНУ ім. Івана Франка; бронзу – Павло Гілей, учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату ЛНУ ім. Івана Франка. До складу команди також увійшов випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату ЛНУ ім. Івана Франка Данило Сагайдак. Він отримав почесну грамоту від організаторів олімпіади.
 • Львів’яни здобули призи на олімпіаді в Пекіні [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://ukurier.gov.ua/uk/news/lvivyani-zdobuli-prizi-na-olimpiadi-v-pekini/. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 19 листопада 2018 р. Випускник фізико-математичного ліцею-інтернату ЛНУ імені Івана Франка Назарій Фортуна повернувся зі срібною медаллю, а школяр Павло Гілей − із бронзовою.
 • Львів’янка Наталія Букса стала чемпіонкою України з шахів [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://lviv1256.com/news/l-viv-ianka-nataliia-buksa-stala-chempionkoiu-ukrainy-z-shakhiv/. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 21 грудня 2018 р. Букса Н., студентка Львівського національного університету імені Івана Франка.
 • Львівський письменник Неборак два роки отримуватиме президентську стипендію [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://syla.news/2018/11/13/lvivskyj-pysmennyk-neborak-dva-roky-otrymuvatyme-prezydentsku-stypendiyu/. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 19 листопада 2018 р. Віктор Неборак деякий час викладав на філологічному факультеті ЛНУ імені Івана Франка.
 • Львівський університет збудує новий гуртожиток на Пасічній за понад 100 млн гривень [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://www.032.ua/news/2193524/lvivskij-universitet-zbudue-novij-gurtozitok-na-pasicnij-za-ponad-100-mln-griven. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 24 жовтня 2018 р.
 • Місто. Урбанізація. Інтегрована концепція [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://www.032.ua/afisha/full/43457. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 8 листопада 2018 р. 9 листопада відбудеться лекція та дискусія за участі Йохана Гаулі, містопланувальника, консультанта GIZ у країнах Південної Африки, Індії та Сербії. Місце проведення заходу − ЛНУ імені Івана Франка.
 • МОН проведе конкурс учнівських робіт “Стежками Каменяра” [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2577378-mon-provede-konkurs-ucnivskih-robit-stezkami-kamenara.html. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 12 листопада 2018 р. Конкурс проводитиметься вдруге за підтримки Міністерства освіти і науки України, спільно з Міжнародним фондом Івана Франка, ГО “Львівське товариство” у м. Києві та ЛНУ імені Івана Франка.
 • Монетну колекцію франківського судді Булки відправили на експертизу [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://kurs.if.ua/news/monetnu_kolektsiyu_frankivskogo_suddi_bulky_vidpravyly_na_ekspertyzu_69881.html. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 19 жовтня 2018 р. У вилученій колекції є монета номіналом 5 гривень 350 років Львівському національному університету”.
 • На Львівщині масштабно відзначать 100-річчя створення ЗУНР: програма заходів [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://lviv.depo.ua/ukr/lviv/na-lvivschini-masshtabno-vidznachat-100-richchya-stvorennya-zunr-programa-zahodiv-20181022857018. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 24 жовтня 2018 р. Серед заходів – масштабна Студентська хода від Франкового університету до Янівського кладовища.
 • На Львівщині обрали лауреатів обласної премії культури, літератури та журналістики [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://galinfo.com.ua/news/na_lvivshchyni_obraly_laureativ_oblasnoi_premii_kultury_literatury_ta_zhurnalistyky_302819.html. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 18 грудня 2018 р. Цьогоріч переможцями 14 номінацій стали 20 людей. Серед них: Старший науковий співробітник та зав. відділу Історії України Львівського історичного музею Оксана Куценяк та зав. відділу археології Львівського історичного музею Емілія Зарубій у номінації “Музейна справа імені Іларіона і Віри Свенціцьких”; Доц. кафедри української літератури ЛНУ ім. Івана Франка В. Микитюк у номінації “Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади імені Михайла Возняка”; фотохудожник Олексій Іутін у номінації “Фотографія імені Василя Пилип’юка”.
 • На площі біля Львівського університету відбудеться медійно-драматичне дійство [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://www.032.ua/news/2188070/na-plosi-bila-lvivskogo-universitetu-vidbudetsa-medijno-dramaticne-dijstvo. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 19 жовтня 2018 р.
 • На фасаді Львівського університету показали 3D-мапінг до 100-річчя ЗУНР, - ВІДЕО [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://www.032.ua/news/2189672/na-fasadi-lvivskogo-universitetu-pokazali-3d-maping-do-100-ricca-zunr-video. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 19 жовтня 2018 р.
 • Названо переможців ХХVI Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://imzo.gov.ua/2018/11/05/nazvano-peremozhtsiv-khkhvi-vseukrains-koho-uchnivs-koho-turniru-iunykh-khimikiv/. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 19 листопада 2018 р. Перемогу у фінальному поєдинку виборола команда Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ імені Івана Франка.
 • Найбільший львівський університет припинить навчання через брак коштів на опалення [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://inlviv.in.ua/lviv/najbilshyj-lvivskyj-universytet-prypynyt-navchannya-cherez-brak-koshtiv-na-opalennya. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 21 грудня 2018 р. Попри це кілька студентів ЛНУ імені  Івана Франка розповіли ZAXID.NET, що викладачі поширюють інформацію про продовження зимових канікул і у цьому навчальному закладі. Однак речник ЛНУ Олег Вівчарик заявив ZAXID.NET, що питання про продовження канікул в університеті наразі не розглядають.
 • Науковці виступили проти цькування львівських істориків [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://galinfo.com.ua/news/v_lvivskomu_universyteti_vidkryly_vystavku_arhivnyh_dokumentiv_299116.htmlhttps://zik.ua/news/2018/10/29/naukovtsi_vystupyly_proty_tskuvannya_lvivskyh_istorykiv_1436285. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 29 жовтня 2018 р. Представники наукової, освітньої та громадської сфер звернулися з відкритим листом до академічної спільноти України з приводу цькування авторів підручника “Історія: Україна і світ", доцентів історії ЛНУ ім. Івана Франка Мар’яна Мудрого та Олени Аркуші.
 • Об’єднання профспілок Львівщини провело акцію протесту у Львові [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://varianty.lviv.ua/56324-obiednannia-profspilok-lvivshchyny-provelo-aktsiiu-protestu-u-lvovi. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 16 жовтня 2018 р. Мітинг відбувався біля пам’ятника Іванові Франку поблизу ЛНУ імені Івана Франка за участі понад 500 осіб.
 • Обдаровані учні Львова отримали по 10 тисяч гривень від мера [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://pedpresa.ua/196125-obdarovani-uchni-lvova-otrymaly-po-10-tysyach-gryven-vid-mera.html. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 21 листопада 2018 р. За результатами оцінювання переможцями стали 16 учасників згідно визначеного рейтингу. Серед переможців 11 учнів Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ імені Івана Франка.
 • Освітяни вимагають забрати з підручника неправдиве про націоналістів [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://yavoriv-info.com.ua/novini/novini-lvivshhini/osvityani-vimagayut-zabrati-z-pidruchnika-nepravdive-pro-nacionalistiv. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 8 листопада 2018 р. Мова йдеться про підручник з історії України авторства викладачів Університету М. М. Мудрого та О. Г. Аркуші.
 • Осінь у місті: п’ять атмосферних локацій для прогулянок у Львові [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://amazing-ukraine.com/osin-u-misti-p-iat-atmosfernykh-lokatsii-dlia-prohulianok-u-lvovi/. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 22 жовтня 2018 р. У статті згадується Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка.
 • Пасічник Ю. Зірковий спікер в університеті Франка: Костянтин Грубич виступив у львівському вузі з мотивуючою промовою / Юлія Пасічник // [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://ulvovi.info/ua/fullnews/244399. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 10 грудня 2018 р. Зустріч відбулась у стінах ЛНУ імені Івана Франка, де знаменитості виступили у ролі спікерів та говорили з аудиторією про історії свого успіху, розвиток науки, освіти, інклюзії в Україні та розвиток і майбутнє України загалом.
 • Петришин О. Незаконну парковку біля Львівського університету ліквідують наступного року / Олена Петришин // [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://uanews.org.ua/post/view/1542785736-kraschi-studenti-na-lvivschini-otrimali-oblasni-premii. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 21 листопада 2018 р.
 • Півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі відбувся у ВНТУ [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://www.myvin.com.ua/news/1943-pivfinal-studentskoi-komandnoi-pershosti-svitu-z-prohramuvannia-asm-isrs-po-pivdenno-skhidnii-yevropi-vidbuvsia-u-vntu. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 24 жовтня 2018 р. Команда ЛНУ імені Івана Франка “LNU Unhard” на 7 місці.
 • Пішла з життя українська перекладачка Роксолана Зорівчак [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://np.pl.ua/2018/10/pishla-z-zhyttia-ukrains-ka-perekladachka-roksolana-zorivchak/. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 19 жовтня 2018 р.
 • Помер відомий український поет і перекладач [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/umer-izvestnyy-ukrainskiy-poet-perevodchik-1542655628.html. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 21 листопада 2018 р. Викладав латиську мову на факультеті міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка.
 • Помер літературознавець і перекладач Юрій Садловський [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://varianty.lviv.ua/57444-pomer-literaturoznavets-i-perekladach-yurii-sadlovskyi. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 20 листопада 2018 р. Про це повідомляє Наукова бібліотека ЛНУ імені Івана Франка на своїй сторінці у Фейсбуці.
 • Презентація Дебатного клубу Малої академії наук у місті Львів [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://list.in.ua/Львів/afisha/71560-Презентація-Дебатного-клубу-Малої-академії-наук. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 13 листопада 2018 р. Місце проведення: ЛНУ імені Івана Франка.
 • Презентація книги епістолярної спадщини Крушельницьких у місті Львів [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://list.in.ua/69883-Презентація%20книги%20епістолярної%20спадщини%20Крушельницьких. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 30 жовтня 2018 р. Місце проведення – Наукова бібліотека ЛНУ імені Івана Франка.
 • Призначено заступника Міністра фінансів з євроінтеграції [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://yur-gazeta.com/golovna/priznacheno-zastupnika-ministra-finansiv-z-evrointegraciyi.html. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 10 грудня 2018 р. 5 грудня за поданням Міністра фінансів України О. Маркарової Кабінет Міністрів призначив Юрія Гелетія на посаду заступника Міністра фінансів з питань європейської інтеграції, який здобув вищу освіту у ЛНУ ім. І. Франка (у 2001 році закінчив факультет міжнародних відносин, у 2002 році – юридичний факультет).
 • Про мрії не говорять вголос. Христина Соловій про українську музику і про те, що позбулася штампа протеже Вакарчука [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://nv.ua/ukr/style/person_art/interview_per/pro-mriji-ne-hovorjat-vholos-khristina-solovij-pro-ukrajinsku-muziku-i-pro-te-shcho-pozbulasja-shtampa-protezhe-vakarchuka-2502125.html. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 25 жовтня 2018 р. Христина Соловій − студентка філологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.
 • Родак К. Львівські дослідники ЗУНР отримали по 25 тис. грн та спеціальні відзнаки / Катерина Родак // [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://zaxid.net/lvivski_doslidniki_zunr_otrimali_po_25_tis_grn_ta_spetsialni_vidznaki_n1468925?fbclid=IwAR0bsh0DXfkZAp6diAr33uj_iHN4IOzQx4r3r7pcTjvnC6y0E2BAcTYppbw. – Назва з екрана. – Дата перегляду: 1 листопада 2018 р. У статті згадується В. Кметь, Ю. Лисий, О. Павлишин.
 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom