top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

"Рукопис розкаже про людину багато"
Запрошуємо на презентацію книги тернопільського дослідника Дмитра Штокалюка "Рукопис розкаже про людину багато" (Тернопіль, 2019). Презентація відбудеться 24 квітня о 12.30 у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5).

Анотація книги:
Графологія, завдяки простоті та ефективності у застосуванні психології у повсякденні користується популярністю в розвинених країнах світу – США, Франції, ФРН, Ізраїлі та ін., зосібна і в Україні. Її використовують для підбору персоналу (рекрутинг), профорієнтації, визначення сумісності чи несумісності партнерів, здатності до ведення переговорів та складання психологічних портретів людей, зокрема видатних історичних постатей.
Графологію як метод психологічного вивчення людини застосовують спеціальні служби світу для складання психологічних портретів суспільно-політичних діячів та антигероїв. Зокрема, в праці подано психологічні дані українських політиків, іноземних історичних постатей й ініціаторів та учасників гібридної війни РФ проти України. Крім того, розповідається про психопатії: причини виникнення та особливості їх прояву. В праці окрім
психологічної складової застосування графології розкривається сукупно- прикладне використання цієї гілки психології з іншими царинами наук, тісно пов’язаних з нею: історією та медициною.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom