top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

“НЕ РОЗКИДАЙТЕСЬ СВОЇМ ПОЧЕРКОМ”, АБО ЛІТЕРИ РОЗКАЖУТЬ ПРО ВАС ВСЕ
24 квітня 2019 року в Науковій бібліотеці відбулася презентація книги тернопільського дослідника Дмитра Штокалюка "Рукопис розкаже про людину багато". Автор, історик і психолог, поділився із присутніми власними спостереженнями та висновками, побудованими на дослідженнях почерків. В об’єктив графолога потрапили українські та зарубіжні політики (П.Порошенко, В.Гройсман, Ю.Тимошенко, О.Турчинов, Н.Савченко, Д.Трамп, В.Путін, С.Лавров та ін), історичні постаті (Петро І, Катерина ІІ, А.Гітлер, Ф.Франко та ін.), а також одіозні постаті російсько-української війни.

 

Д. Штокалюк аналізує, як змінювався почерк окремих особистостей, залежно від їхніх життєвих подій і ролей. 
Видання висвітлює ознаки почерків та зразків особистих підписів за силою натиску, нахилом, манерою написання літер. Також автор торкається проблем психологічних психопатій та видів психопатій, ознак їхніх проявів крізь призму графології. 
Дізнатись більше про свій психологічний портрет мали нагоду бібліотекарі та гості презентації, а також почути характеристики, можливо, іноді зовсім несподівані. Проте, твердить графолог, щоб дізнатись більше про людину слід проаналізувати кілька зразків її почерку. Тож подальші дослідження можна продовжити самотужки – незабаром книга надійде у фонди університетської Бібліотеки.
(Вікторія Кметь)

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom