top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

"Перші європейці" у Франції
Запрошуємо Вас на 85 засідання міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi: "Перші європейці" у Франції (за "Тріумфальною аркою" Ремарка). Доповідь виголосить Леся Купин, к. і. н., завідувачка науково-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка.

Статус “країни іммігрантів” закріпився за Францією після закінчення Першої світової війни. Такий стан зумовила масштабна хвиля трудової та політичної еміграції до Республіки, яка потребувала робочих рук для відбудови економіки та проголошувала демократичні цінності. Завдяки художнім образам роману “Тріумфальна арка” Еріха Марії Ремарка довідуємося про психологічні, соціально-економічної та культурні особливості адаптації іммігрантів у Франції міжвоєнного двадцятиліття. Водночас автор висуває проблему імміграції як форму протесту свободолюбного європейського суспільства.

Захід відбудеться 14 травня о 16.00 в Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5).

Запрошуємо!

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom