top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Вертеп у Науковій бібліотеці Університету

Фотовиставка

14 січня 2010 року у день Нового року за старим стилем та Святого Василія колектив Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка привітали учні Недільної катехитичної школи “Добрий пастир” при Храмі Святителя Іоана Золотоустого та настоятель Храму, керівник недільної школи, ієрей Петро Гатала. Вертепне дійство для бібліотекарів та читачів було представлене у головному читальному залі Бібліотеки.
За добрим звичаєм майбутні читачі Наукової бібліотеки отримали у подарунок видання “Зимова книжка” (продовження “Весняної книжки” і “Осінньої книжки”), що виходить друком з благословення Святійшого Патріарха Філарета за ініціативи Київського молодіжного православного братства Святих князів страстотерпців Бориса та Гліба у серії “Християнська читанка” і покликане допомогти дітям зрозуміти значення християнських свят та їх місце в українській народній традиції, а також виховати у дітей любов до книги та сформувати культуру читання.

Захарчук В.

 

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom