top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

“Підзамчу – 150 років”
Директор Наукової бібліотеки Василь Кметь взяв участь у дискусії в рамках Фестивалю “Підзамчу – 150 років”, що відбулася у Палаці культури ім. Г. Хоткевича. Захід відбувся за ініціативи Львівської міської ради та громадських діячів у співпраці із Львівською обласною адміністрацією, дирекцією вокзалу станція “Підзамче”, Галицькою районною адміністрацією, Шевченківською районною адміністрацією, львівською філією АТ “УкрПошта”, ПАТ “Укрзалізниця” регіональною філією “Львівська залізниця”.
Якщо давні джерела не визначали Підзамче як окрему дільницю з чіткими межами, то сьогодні ми використовуємо термін, яким окреслено ту частину міста, яку у 1860 рр. відділила залізнична колія. У рамках обговорення на тему “Історія та перспективи Підзамче” В. Кметь зосередив увагу на важливості збереження історичної спадщини давнього Львова та врахування принаймні трьох контекстів у формуванні сучасних перспектив реконструкції та ревіталізації простору важливої міської дільниці. Передусім – Підзамче є територією, звідки починалася забудова давнього княжого Львова, по-друге: це надзвичайно цікава дільниця, де упродовж багатьох століть розвивалася торгівля та промисловість; по-третє – це простір, що став місцем багатьох трагедій у ХХ ст. 
У дискусії взяли участь мешканка Підзамче, відома екскурсоводка та краєзнавиця Ольга Лідовська (доповідь на тему “Трагічні сторінки історії Підзамче”), директорка музею “Територія терору” Ольга Гончар (“Місця пам’яті на мапі Підзамче”), керівник “Інституту міста” Олександр Кобзарев (“Стратегія розвитку Підзамче”), керівник ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” Тарас Репицький (“Проекти розвитку Підзамче”).

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom