top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Творча зустріч із письменницею Евою Гатою

20 жовтня 2010 року у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка відбулась зустріч із львівською письменницею Евою Гатою, авторкою романів “Три чесноти, або Казка про оріхалк”, “З варяг у греки, або історія накреслена рунами”, “Очищення, або роблю, що хочу” та “Тут і там, або стежка між Парнасом і Олімпом”.

У літературному житті – Ева Гата (із гр. – жінка-кішка), а для студентів та колег – Ольга Коссак, викладач факультету прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка. Авторка поділилася із читацькою аудиторією власним рецептом щастя та натхнення – головне, переконує письменниця, “робити те, що справді хочеш, треба завжди шукати творчий підхід до всього”. Коли зрозуміла, що має що сказати своєму читачеві – стала писати, відтак діалог розпочався досить емоційний, відвертий, а також – творчий, адже окроплений водою з Кастальського джерела. Натхнення авторка чекати не стала – сама попрямувала до ущелини Парнасу, де живуть Музи. Отак і з’явилися її романи про країну, у якій кожен почувається вдома, про чужі місцини, у які намагаєшся “прорости” своїм корінням, про серце, де знаходять притулок віра, надія та любов.

Авторка також розповіла про співпрацю із Видавництвом “БаК”, про переклади її творів іноземними мовами та поділилася планами на майбутнє.

 

З.В.

 

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom