top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Презентація поетичної збірки Романа Лаврентія “Я поспішав, але спинився”

Піти б туди,

Поїхати б, дай Боже,

та й хто ж мандрує пішки через сни?

Я заблукав,

ну, це на мене схоже:

посиджу тут,

посиджу до весни…

9 червня 2011 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація поетичної збірки Романа Лаврентія “Я поспішав, але спинився”. До першої збірки молодого поета увійшли ліричні тексти ще студентського періоду, а також вірші 1999-2009 рр.

Роман Лаврентій поєднує працю у Науковій бібліотеці Університету (завідувач відділу культурно-просвітницької роботи) із викладацькою практикою та науковими пошуками (готує до захисту дисертаційне дослідження про театральне життя Західної України  міжвоєнного періоду). А поміж щоденну працю ловить кожну загадкову мить, щоб спинитися і прислухатись до тихого, вічного плину життя, де шелестить листя і падають у траву перестиглі груші, де височінь здіймається над людиною синім п’янким склепінням і квилить серед хмар самотній птах…він відлітає у вирій…А людина поспішає, поспішає, щоб спинитися, бо ж “дорогу переходив равлик!”

Бачити і відчувати вирування життя і містику смерті, що сплітаються в одинокій стежині, простягнувши руки до неба, і вірити – все це прагне осягнути душа поета:

стежка це тиха пристань,

а найкраще, мабуть, з висоти,

небо надто буває чистим…

І тією стежкою повертатися до витоків босими, щиро, мов у дитинстві.

Отож дитячу щирість, мелодійність ліричного слова, часом із медитативними нотками, а подеколи й іронічними вкрапленнями таїть у собі дебютна збірка молодого поета, та головне, якими б не були враження читача – байдужим він не залишиться.

З.В.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom