top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Всеукраїнський Конкурс “Найкраща книга Форуму-2011” у Науковій бібліотеці

Нагадаємо, що Конкурс “Книга Форуму видавців”, єдиний в Україні фаховий книжковий конкурс, що проводиться з 1994 року, сприяє популяризації та утвердженню престижу української книги. Члени Журі, яких обирають згідно із фаховим спрямуванням (перекладачі, літературознавці, бібліотекарі, науковці, митці, журналісти,  громадські діячі тощо), визначають володаря Гран-прі, найкращі книги Форуму, а також призначають ряд спеціальних відзнак за вагомий внесок у становлення і розвиток українського книговидання.  Найкращі книги обирають у таких категоріях, як: довідкова література; підручники та посібники, методичні матеріали для вищої школи; підручники, посібники, методичні матеріали для середньої школи та дошкілля; переклади наукової літератури; художня література; есеїстика, публіцистика, мемуаристика; мистецька та подарункова література; нотні видання; дитяча література; картографічні видання; видання на непаперових носіях тощо. Результати роботи Журі будуть оголошені 15 вересня.

Уперше в ювілейний рік Університету взяла участь у роботі Журі Президент Асоціації випускників Львівського національного університету імені Івана Франка Світлана Кубів. З її ініціативи було відзначено особливою нагородою книгу випускника Університету, видатного українського письменника Романа Іваничука “Хресна проща” (Видавництво “Піраміда”).

З. В.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom