top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Другий міжрегіональний бібліотечний форум

На Форум завітали бібліотекарі, книгознавці, видавці, представники державної влади зі Львова, Києва, Харкова, Луганська, Вінниці, Тернополя та інших міст України. Основні питання, які обговорювалися під час засідання, стосувалися партнерства з видавцями, співпраці з урядом, реалізації корпоративних українських та міжнародних проектів, вивчення роботи бібліотек різних регіонів України, визначення проблем розвитку бібліотек та їх ролі у будівництві сучасного суспільства.

У тривалих обговореннях вималювалися такі основні стратегічні цілі бібліотек: перетворення їх у сучасні інформаційно-культурні центри, потреба внутрішньої ініціативності та відкритості до зовнішніх проектів, впровадження інновацій, постійного обміну досвідом та консолідації зусиль для підтримки бібліотечних інтересів.

Заступник Міністра культури і туризму України Вікторія Ліснича, яка вперше відвідала книгозбірню ЛНУ імені Івана Франка, в робочому порядку обговорила з директором Наукової бібліотеки Василем Кметем деякі законодавчі проблеми та нагальні питання, що хвилюють бібліотечну спільноту.

Окрім того, невимушену настроєву атмосферу упродовж роботи Форуму створювала експонована в головному читальному залі Наукової бібліотеки виставка постерів із найкращими текстами дітей – учасників літературно-мистецького проекту “Україна, в якій я хочу жити”. Проект здійснено зусиллями “Видавництва Старого Лева”, мистецького об’єднання  “Гердан”, меценатів та інших партнерів проекту. Серед  лауреатів – представники Закарпатської, Сумської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Чернівецької, Донецької областей, Севастополя, а також Львова і Києва.

Р.Л.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom