top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Наукова бібліотека отримала відзнаку Форуму видавців у Львові

15 вересня 2011 року під час урочистої церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу “Найкраща книга Форуму видавців – 2011”, що відбувалася у приміщенні Львівської обласної філармонії, спеціальною відзнакою за внесок у розвиток українського книговидання та просування української книги було нагороджено Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка.

З.В.

Також відзнаку Львівської обласної державної адміністрації за серію підручників та посібників для вищої школи отримав Видавничий центр Університету.

Спеціальну відзнаку Асоціації випускників Львівського національного університету імені Івана Франка за книгу “Хресна проща”, що вийшла друком у видавництві “Піраміда”, отримав видатний український письменник і громадський діяч Роман Іваничук. Президент Асоціації Світлана Кубів із найщирішими словами подяки за творчий доробок передала цю нагороду авторові-переможцю, випускнику Львівського університету 1957 року.

Володарем Ґран-прі за рішенням Журі Форуму стало видання Віта Сусак. Українські мистці Парижа. 1900-1939 рр. Київ: Родовід – А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2010.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom