top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Книжковий дарунок Науковій бібліотеці від Зорислави Ромовської

З нагоди 350-ліття Львівського національного університету імені Івана Франка провідний український науковець, доктор юридичних наук, професор Зорислава Ромовська підтримала традицію книжкових дарунків від випускників Університету з нагоди ювілею. Основну сферу професійних зацікавлень професора Ромовської складають питання цивільного та сімейного права, а також теоретичні аспекти законотворчого процесу. Зорислава Ромовська є автором Сімейного Кодексу України, проекту Земельного Кодексу України (1992 р.), проекту Закону України “Про регламент Верховної Ради України”, співавтором проекту Закону України “Про власність” та ін.

Серед подарованих книг ­– загалом фахова правнича література, але неабияке зацікавлення викликає видання есеїв “Роздуми небайдужої жінки”, що цього року вийшло друком у Львові. У книзі автор ділиться своїми роздумами щодо різних аспектів політичного життя України і світу, питань історичної правди, національної свідомості та громадянської позиції, перед читачем також постають невеличкі замальовки, на які надихнуло Зориславу Ромовську життя, із його буденною монотонністю та яскравими сплесками емоцій, глибинністю духовних порухів і марнотами, всесильністю любові та сірою байдужістю. Отож, до уваги читачів – науковий доробок і роздуми просто небайдужої жінки.

З.В.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom