top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Святкування 140-річчя Педагогічного коледжу ЛНУ імені Івана Франка

2223 грудня 2011 року Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка відзначив своє 140-річчя низкою урочистих заходів. Зокрема в рамках ювілейної науково-практичної конференції “Сучасні тенденції становлення та розвитку корекційної освіти в Україні та світі” у Педагогічному коледжі відбулося відкриття навчального кабінету імені Лева Виготського, знаного у світі психолога та дефектолога.  Наукова бібліотека Університету долучилися до цієї акції, надавши необхідні матеріали для оформлення книжкової виставки “Моцарт психології”, присвяченої науковій діяльності видатного психолога.

Також з нагоди святкових заходів на зустрічі працівників Коледжу, які упродовж багатьох років творили історію цього закладу, від імені колективу Наукової бібліотеки Університету привітав ювілярів та подарував добірку книг завідувач відділу культурно-просвітницької роботи Роман Лаврентій. Поетичними рядками звернувся він до присутніх у залі, побажав викладачам наснаги у роботі і нових звершень, вдячних і талановитих вихованців, а студентам – творчих здобутків у майбутній викладацькій діяльності та готовність дарувати тепло дитячим серцям.

З.В.


 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom