top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Працівники Наукової бібліотеки отримали сертифікати у рамках програми “Бібліоміст”

 

Одним із заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації співробітників Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка разом із проведенням “Школи бібліотечної майстерності”, організацією міждисциплінарних семінарів та проведенням конференцій, присвячених бібліотечній тематиці, стала співпраця із Львівським регіональним тренінговим центром Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки. Таке партнерство стало можливим у рамках втілення спеціалізованих програм підготовки фахівців до роботи в умовах розвитку інформаційних технологій та впровадження новітніх маркетингових методик у бібліотечній справі, розроблених Українською Бібліотечною Асоціацією, колективним членом якої є Наукова бібліотека Університету, за співпраці із закордонними партнерами, зокрема асоціацією IREX. Українська програма “Бібліоміст” дозволила забезпечити організацію спеціалізованого тренінгового центру й у Львові, адже із 2 червня 2010 року новий регіональний тренінговий центр, який входить до мережі навчальних центрів програми “Бібліоміст”, розпочав роботу у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці.

 

Упродовж грудня 2011 року співробітники Наукової бібліотеки ЛНУ прослухали курс лекцій за модулем ІІІ “Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек”. Програма курсу передбачала два великі тематичні розділи:

–         “Інноваційна діяльність та маркетингова стратегія розвитку бібліотек”, що передбачав  ознайомлення із темами: “Інноваційні механізми розвитку бібліотек, стратегічне планування в бібліотеках”, “Маркетинг як частина управлінської діяльності. Функції маркетингу в бібліотечній сфері”, “Класифікація інформаційних продуктів, послуг бібліотек з переорієнтацією на первісність обслуговування”;

–         “Ініціативна діяльність бібліотек та шляхи підвищення їх ролі у громадянському суспільстві”, розділ охопив такі теми, як: “Фандрейзинг як джерело додаткового фінансування бібліотек”, “Програмний і проектний підходи до розвитку бібліотечної сфери”, “Основи лідерства та командного підходу в кадровому менеджменті”, “Адвокасі як система захисту інтересів бібліотек, бібліотечних фахівців і користувачів”, “Соціальне партнерство: концепція, сучасний стан, перспективи”.

Також у рамках тренінгу було розглянуто питання авторського права і проблеми, що виникають із формуванням цифрової бази даних та розміщенням інтелектуального ресурсу, актуальним було й обговорення правил підготовки та проведення презентацій, невербальних засобів впливу на аудиторію (зокрема налагодження комунікації із читачем) тощо.

Завершилися заняття у тренінговому центрі тестуванням, результати якого стали підставою для отримання сертифікатів про проходження навчання у рамках програми “Бібліоміст”. Отож, 30 грудня, напередодні Нового року, завідувач науково-методичного відділу Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Олена Шматько та головний бібліотекар науково-методичного відділу, тренер РТЦ Ольга Дудок, яка і проводила заняття для бібліотекарів, вручили сертифікати: Романові Лаврентію, Світлані Шиндировській, Наталії Кіт, Галині Піх, Марині Олійник, Олені Наумовій, Вікторії Кметь, Юлії Гаращук, Іванні Карпин та Людмилі Скворцовій.

 

Зазначимо, що співпраця у рамках програми “Бібліоміст” триватиме і передбачає проходження працівниками Наукової бібліотеки інших модулів.

З.В.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom