top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

“Дев’яності навиворіт” від Євгена Барана

8 лютого 2012 року у читальному залі періодики Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація книг “Тиша запитань: Люди. Книги. Життя” та “Дев’яності навиворіт: есе” українського письменника, випускника філологічного факультету Львівського університету Євгена Барана. Модератором зустрічі був вчений секретар Наукової бібліотеки Григорій Чопик. У презентації також взяли участь: завідувач кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства, професор ЛНУ імені Івана Франка Микола Ільницький, професор ЛНУ імені Івана Франка Михайло Гнатюк, кандидат філологічних наук Ростислав Чопик, відомий поет-бард Олесь Дяк, поет Олександр Гордон, письменник та літературознавець Василь Стефак, поет і літературознавець Іван Лучук, працівники Бібліотеки та студенти.

 

Євген Баран – український критик, літературознавець та есеїст, перекладач, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України, лауреат десяти літературних премій.

Презентоване видання “Дев’яності навиворіт” відкриває перед читачем невідомі факти з українського літературного життя 90-х років ХХ ст., враження автора від зустрічей із представниками академічної спільноти Львова, творчі рефлексії і цікаві деталі. У другій книзі  “Тиша запитань: Люди. Книги. Життя” зібрано літературно-критичні статті, листування, спогади, рецензії та есеї Євгена Барана, написані упродовж 2006-2011 років. “Се мій варіант роману, в якому не пам’ятаю початку, але який також не має кінця”, – зізнається автор у листі-передмові до видання. У контексті презентації присутні мали нагоду обговорити сучасний стан літературного процесу в Україні, майбутні шляхи і можливості його розвитку, поділитися своїми спогадами та роздумами.

Також автор передав низку видань до фонду Університетської книгозбірні. Отож у храмі книг письменник підтримав уже давню добру традицію творення українського гуманітарного дискурсу: “Я – читач книг. Все, що писав, – про книги”.

З.В.


 

 

 

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom