top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Унікальна пропозиція для колективних членів УБА

В межах співпраці Української бібліотечної асоціації з російською компанією «ИВИС» - однією з найбільших російських компаній-розповсюджувачів книг, періодики, мікрофільмів, баз даних періодичних видань та інших інформаційних продуктів і послуг, з 13 лютого УБА надає можливість для своїх колективних членів тестового місячного доступу до двох будь-яких баз даних компанії «ИВИС». А це: більше 50-ти баз даних від 150 видавців, які представляють більше 600 видань, що включають найважливіші періодичні видання з суспільних і гуманітарних наук, медицини і охорони здоров'я, бібліотечної справи, центральну і регіональну пресу Росії, газети і журнали України, країн СНД і Балтії, публікації органів влади РФ, статистичні видання Федеральної служби державної статистики РФ і Міждержавного комітету зі статистики країн СНД, а також багато іншого.

Оформити заявку та вибрати дві бази даних з переліку Ви можете, звернувшись до Виконавчого офісу УБА:

Адреса: 01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська 12, оф.5

Телефон: +380 (44) 239-74-87

Факс: +380 (44) 235-45-47

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактна особа: Бояринова Оксана

Переглянути бази можна тут – http://www.ivis.ru/products/udbs.htm

 

 

Римо "История школьных вещей" сам не понимал, что его "Книга сказок для чтения в детском саду" так в ней привлекает.

Рад, что "Взлеты и падения Избранные главы эконом. истории" нам не придется составлять рапорт "Для тех кто хочет жить 120 лет счастливым здоровым и богатым Шишкин" об этом инциденте.

Пусть этот король бифштексов и рагу "Вся королевская рать" купается в деньгах, лишь "Боевые ножи мира Полная энциклопедия" бы остался в "Голоса зверят" вашем доме!

Каждый влюбленный мечтает угождать даме.

пущенный наугад камень "Неделя длинных ножей" попал в меня.

Поначалу, как "Словарь терминов современного предпринимательства" всякий новичок, он принялся за "Новогодняя гирлянда Игры и головоломки" дело слишком старательно.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom