top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Верховна Рада України ухвалила Закон щодо придбання документів для бібліотечних фондів

 

22 лютого 2012 р. Верховна Рада ухвалила у першому читанні та в цілому Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України “Про здійснення державних закупівель” (щодо придбання документів для бібліотечних фондів) (р.н.1915), які подали народні депутати Микола Томенко та Ігор Єресько.

Внесення цього законопроекту було ініційовано Українською бібліотечною асоціацією, яка також організувала адвокаційні заходи з його підтримки бібліотеками різних систем і відомств та партнерами Асоціації з усієї України.

Виступаючи під час розгляду законопроекту, заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко зауважив, що на сьогодні бібліотека – це поодиноке місце у містах та селищах, в яке люди можуть зайти і безкоштовно отримати необхідну інформацію. Він зазначив, що прийняття даного закону хоч і не вирішить всіх наявних на сьогоднішній день проблем в бібліотечній сфері, однак значно спростить процес закупівлі необхідної літератури для бібліотек: “Треба дати можливість тим людям, які сьогодні фактично на героїзмі, на патріотизмі продовжують пропагувати найвищі цінності, працювати на належному рівні”. Законодавчим актом встановлено не поширювати дію Закону “Про здійснення державних закупівель” на випадки, якщо предметом закупівлі є “книги, періодичні видання та інші документи на паперових та електронних носіях інформації для поповнення бібліотечних фондів”.

Докладніше на сайті Української бібліотечної асоціації.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom