top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Посол Великобританії став читачем Наукової бібліотеки Університету

Іще один дипломат найвищого рівня став читачем Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка – 27 березня 2012 року університетську книгозбірню відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Саймон Сміт. Уже склалася добра традиція, що з вивчення української мови у Франковому університеті розпочинають свою каденцію в Україні дипломати держав світу. Підтримав цю традицію і новопризначений Посол Її Величності Королеви Саймон Сміт.

Під час візиту до Наукової бібліотеки високопоставлений гість також мав нагоду дізнатися про основні віхи історії університетської книгозбірні, оглянути головний читальний зал, рукописний та електронний каталоги, головне книгосховище бібліотеки, ознайомитись із секретами і тонкощами реставрації бібліотечних раритетів. У відділі рукописних, стародрукованих та рідкісних книг імені Ф. П. Максименка Саймон Сміт оглянув виставку, присвячену історії Університету та Бібліотеки, а також мав нагоду ознайомитись із найцікавішими книжковими раритетами університетської книгозбірні, зокрема це видання: колекція британських друків, Львівська лютнева табулатура (16 ст.), до збірки якої увійшли три фантазії відомого англійського лютніста Джона Доуленда, книга із суперекслібрисом гетьмана Івана Мазепи, рукопис “Про лікування хвороб” (14 ст.) із бібліотеки Львівського єзуїтського колегіуму (із доданим гербарієм лікарських рослин, що є найстаріший зі збережених у Східній Європі), факсимільне видання Пересопницького Євангелія та інші. Посол із зацікавленням довідався про зберігання у фондах Наукової бібліотеки унікальних видань з колекції відомого британського бібліофіла Вільяма Морріса. На завершення зустрічі, Саймон Сміт висловив подяку співробітникам Наукової бібліотеки за проведену зустріч та удоступнення цікавих документів, відзначив належний рівень спілкування англійською мовою.

Отож в історію Франкового університету та його книгозбірні було вписано іще одну сторінку міжнародної співпраці.

Р.Л., З.В.


 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom