top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Енциклопедія художньої культури

Мистецтвознавець, художник декоративно-ужиткового мистецтва, декан факультету історії та теорії мистецтва Львівської національної академії мистецтв проф. Ростислав Шмагало передав до фондів Наукової бібліотеки 20 примірників авторського видання Енциклопедія художньої культури. – Львів : ЛНАМ, 2013. В Енциклопедії проаналізовано бібліографічні, архівні джерела та фотодокументи, що фіксують функціонування мистецько-освітніх закладів, надано потужну інформативну основу для вивчення теорії, методології, методики і практики викладання мистецьких, мистецтвознавчих, культурологічних дисциплін. Ця книга є частиною авторської трилогії, що має на меті подолати інформаційні бар'єри на шляху до першоджерел мистецької освіти та міждисциплінарних зв'язків.

Р.Шмагало описав майже 400 мистецьких навчальних закладів різного типу, які діяли в Україні від сер.XIX - до сер.XX ст., більшість цих інституцій не були предметом зацікавлення дослідників. Наукова база дослідження складається зі статистичних джерел, періодики, фотодокументів, матеріалів з архівів Львова, Кам'янця-Подільського, Полтави, Києва, Петербурга, а також колекцій творів з фондових збірок провідних музеїв України та світу, приватних колекцій.

Структура “Енциклопедії художньої культури” визначається характером систематизованого матеріалу і складається із 35 розділів, що містять 3773 позиції бібліографічних та архівних джерел від середини XIX до 2010 року, 300 ілюстрацій, хронологічних таблиць, перелік умовних скорочень.

Ця книга стане у пригоді не тільки фахівцям у галузі мистецтвознавства, але всім, хто цікавиться історією мистецтва, дизайном та народними промислами, монументальним і декоративно-ужитковим мисте­цтвом тощо.

З.В.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom