top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Заповіт Т.Г.Шевченка

До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка Академія соціального управління за підтримки Міністерства освіти Московської області видала друком посібник для вчителів російської літератури “Завещание Т.Г.Шевченко”. Видання книги здійснено у рамках культурно-освітнього проекту “Видатні українці у Росії” та “Видатні росіяни в Україні”. До фондів Наукової бібліотеки книгу передав автор-упорядник видання, випускник філологічного факультету Франкового університету, головний спеціаліст із міжнародних зв’язків, державний радник Російської Федерації 3-го класу Станіслав Ксьонжик. Презентація книги “Завещание Т.Г.Шевченко” відбулась 26 березня цього року у Національному культурному центрі України у Москві.

Появу посібника, за словами С.Ксьонжика, радо сприйняли перш за все педагоги Московського регіону, оскільки після здобуття незалежності України у російський підручниках з літератури не було передбачено вивчення творчого доробку українських письменників, зокрема і Т.Шевченка. У книзі “Завещание Т.Г.Шевченко” описано основні віхи життя Кобзаря, а також уміщено авторські твори і переклади доробку Шевченка російською мовою.

Також, зазначає С.Ксьонжик, триває робота колективу авторів над виданням збірника есеїв про видатних особистостей України, діяльність яких пов’язана із російсько-українською науковою, культурною і гуманітарною співпрацею.

З.В.

Львів 100 років тому

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9IkZyZWUgSm9vbWxhIFRoZW1lcyI+RnJlZSBKb29tbGEgVGVtcGxhdGVzPC9hPiwgPGEgaHJlZj0iaHR0cDovL3d3dy5udGNob3N0aW5nLmNvbS93ZWJfaG9zdGluZy8iIHRhcmdldD0iX2JsYW5rIiB0aXRsZT0iaG9zdGluZyI+d2ViIGhvc3Rpbmc8L2E+LiZuYnNwOw==');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom