top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Заповіт Т.Г.Шевченка

До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка Академія соціального управління за підтримки Міністерства освіти Московської області видала друком посібник для вчителів російської літератури “Завещание Т.Г.Шевченко”. Видання книги здійснено у рамках культурно-освітнього проекту “Видатні українці у Росії” та “Видатні росіяни в Україні”. До фондів Наукової бібліотеки книгу передав автор-упорядник видання, випускник філологічного факультету Франкового університету, головний спеціаліст із міжнародних зв’язків, державний радник Російської Федерації 3-го класу Станіслав Ксьонжик. Презентація книги “Завещание Т.Г.Шевченко” відбулась 26 березня цього року у Національному культурному центрі України у Москві.

Появу посібника, за словами С.Ксьонжика, радо сприйняли перш за все педагоги Московського регіону, оскільки після здобуття незалежності України у російський підручниках з літератури не було передбачено вивчення творчого доробку українських письменників, зокрема і Т.Шевченка. У книзі “Завещание Т.Г.Шевченко” описано основні віхи життя Кобзаря, а також уміщено авторські твори і переклади доробку Шевченка російською мовою.

Також, зазначає С.Ксьонжик, триває робота колективу авторів над виданням збірника есеїв про видатних особистостей України, діяльність яких пов’язана із російсько-українською науковою, культурною і гуманітарною співпрацею.

З.В.

Львів 100 років тому

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom