top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Каміль Стефко – професор права і ректор Львівського університету

 

Професор Каміль Стефко (1875–1966) – один із відомих польських правників, який усе своє життя віддав служінню науці і як науковець відбувся саме у Львові. Упродовж 1907–1939 рр. вчений викладав на факультеті права Львівського університету, брав активну участь у житті університету як член Сенату університету, виконувач обов’язків ректора, декан факультету, керівник кафедр цивільного процесуального права, теорії права, порівняльного слов’янського права.

Згодом К. Стефко був єдиним правником в групі науковців проф. С. Кульчинського, які прибули до Вроцлава з метою відновлення Вроцлавського університету. У 1945/1946 рр. очолював факультет права і адміністрації цього університету. Виступив ініціатором створення Вищої Торгівельної школи у Вроцлаві, у якій був ректором. Наукову діяльність вміло поєднував із практикою. Професійну кар’єру розпочав на посаді судді. Займався адвокатською практикою. Брав активну участь в роботі Кодифікаційної комісії, був членом Компетенційного Трибуналу. Головні наукові праці з теорії цивільного процесу написав у Львові.

Наукова бібліотека Львівського національного університету ім. Івана Франка вшанувала 140-річчя від дня народження видатного юриста К. Стефка засіданням Міждисциплінарного семінару “Modus Legendi” – “Каміль Стефко – професор права і ректор Львівського університету” та відкриттям книжково-документальної виставки у головному читальному залі, яка діятиме до 10 травня 2015 року.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom