top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

feed-image Feed Entries
ЛЬВІВСЬКЕ ЗОНАЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Наукова бібліотека Львівського національного університету ім. Івана Франка є методичним центром бібліотек вищих навчальних
закладів
ІІІ та ІV рівнів акредитації Західного реґіону України з 1987 року згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 27 від 20.01.2005.

У своїй діяльності Львівське зональне методичне об’єднання керується Конституцією, законами України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, “Про бібліотеки і бібліотечну справу”, нормативними документами та інструкціями Міністерства освіти і науки, що стосуються сфери їх діяльності, законодавчими і нормативними документами з питань бібліотечної роботи Міністерства культури і туризму, рекомендаціями Науково-методичної бібліотечної комісії та Положенням.

До складу Львівського зонального методичного об’єднання входять 36 бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Львівської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської областей. Керівники бібліотек ВНЗ затверджують плани роботи методичного об’єднання, ознайомлюються з нормативними документами Міністерства культури і туризму, обговорюють та вирішують актуальні питання бібліотечної діяльності на засіданнях зонального методичного об’єднання.

З питаннями можете звертатися до науково-методичного відділу.

План роботи

Заголовок Статті
Звіти ЛЗМО
Державні Стандарти України
Інформація для бібліотек
Список бібліотек вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації Львівського методичного об'єднання
 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom